Promocje na OBI Biały Bór

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Promocje na OBI Biały Bór

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to drink z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, zapewnia on wrażenie sterylności, tak przecież niezbędnej w ostatnim tle. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z łatwością przystosujemy do niego meble łazienkowe w wolnym stylu.

Promocje na OBI Mirosławiec

Lecz nie mniej popularną opcją jest budowanie bieli z pozostałymi kolorami, oraz tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, kiedy natomiast te w ciemnych kolorach. Należy jednakże mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na szybkie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które także ją ożywią.

Promocje na OBI Mirosławiec

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel powinien zwrócić uwagę na ostatnie, by każde meble łazienkowe i dania sanitarne stanowiły w tym jednym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie zgodna. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, zwłaszcza w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o innych fakturach. Ciekawą sprawą i również bardzo znaną są płytki z wzorami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie określa się i naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Mirosławiec

Oświetlenie w łazience

Łazienki dane w bieli zawsze robią się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło zabiera się z białego koloru również niezwykle rozświetla pomieszczenie. Stanowi toż duża zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne zaprezentuje się oraz duże lustro nad umywalką, które również rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na prawdziwą pomysłowość w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dużo jest przejrzeć pełną gamę produktów widocznych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na szeroki połysk będą jeszcze odbijały światło, zawsze należy mieć, że za wiele bieli sprawi, że pomieszczenie podzieli się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien mieć na pomocy to, że meble łazienkowe i smaki mają przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Mirosławiec