Pitbull Patryk Vega Łobez

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Pitbull Patryk Vega Łobez

Z roku 2005 filmów mówiących o pracy policji wyszło już dużo. Jednak jeszcze nie zapomnieliśmy o drinku z klasyków gatunku, który powstał teraz w pozostałym roku. ”PitBull” to filmowy debiut, obecnie niezwykle jasnego i jedynego polskiego reżysera-Patryka Vegi. Słynie on z podejmowania kontrowersyjnych problemów i uczenia brutalności, Faktycznie istniałoby wyjątkowo a w ostatniej prac.

Pitbull Patryk Vega Biały Bór

Dzięki temu obrazowi wszyscy zaczęliśmy patrzyć na produkcję policjantów nieco inaczej.

klik i ogladaj film

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Działu ds. Zabójstw. Naszą rolę dają znacznie dokładnie, sumiennie, potrafią zarabiać w sferze. Ale po godzinach wszystek spośród nich wymaga borykać się z naszymi problemami, które przeszkadzają im życie.

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Działu ds. Zabójstw. Naszą rolę dają znacznie dokładnie, sumiennie, potrafią zarabiać w sferze.

Ale po godzinach wszystek spośród nich wymaga borykać się z naszymi problemami, które przeszkadzają im życie. Gebels (grany przez Andrzeja Grabowskiego) musi rywalizować z kobietą, która była się odebrać mu oddana do pielęgnacje nad dzieckiem. Starzejący się Benek (w ostatniej sztuki Janusz Gajos) zmaga się z chorobą wieńcową, jednak bardzo chce odpracować jeszcze dwa miesiące, które pozostały mu do emerytury.

Młody Nielat (Rafał Mohr), z początku niezrozumienia ze perspektywy ojca, znajomych, a zarówno w odreagowaniu na lęk związany z działalnością jest w jeszcze toż prawdziwsze problemy z narkotykami. Metyl (w którego rolę wcielił się Krzysztof Stroiński) istnieje szybko nałogowym alkoholikiem, który nieudolnie stara się jakoś ułożyć swoje mieszkanie osobiste. Ostatnim członkiem świata jest Despero (Marcin Dorociński), jaki dostaje się w bardzo niewygodnej i niestabilnej sytuacji, wdaje się on bowiem w romans z córką poszukiwanego przez system przestępcy.

Pitbull Patryk Vega Biały Bór

Części te niszczą wizerunek przystojnego policjanta, który dobrze prowadzi prostą pozycję, a poza nią istnieje kimś bez skazy, idealnym stróżem prawa, jaki z możliwością rozwiązuje każdy punkt i przeciwności losu. Bohaterowie stworzeni przez Vegę całkowicie burzą ten stereotyp.

Mimo tego, że ważne chwili mogą przynosić nas w zakłopotanie, poczucie zagubienia i powodowania sobie pytania: O co naprawdę pracuje w współczesnym filmie? Akcja już wszystko wyjaśnia, buduje napięcie, w taki zabieg, że jak łatwo pragniemy poznać dalsze losy bohaterów.

Pitbull Patryk Vega Biały Bór

Odkrywa jeszcze to nowocześniejsze aspekty pracy w Dziale ds. Zabójstw.

Niektórych widzów razić może język, jakim podają się bohaterowie. Jednak bądź ich dorobek istniał oczywiście suchy i duży, gdyby podawali się poprawną polszczyzną? Łatwo nie, przekleństwa i wulgaryzmy w współczesnym przykładzie nie rażą, aż tak bardzo i podkreślają charaktery postaci, oraz warunki środowiska w jakim pracują.

Patryk Vega zdecydował się obok młodych aktorów, postawić również na ostatnich dalszych i bardzo lubianych przez naszą publiczność. Andrzej Grabowski i Janusz Gajos w bezpośrednich pozycjach zapisali się fenomenalnie, zresztą po ich sposobie nie można było spodziewać się rozczarowania. Świetnie wypadła również kadra młodszych aktorów: Krzysztof Stroiński, Marcin Dorociński, Rafał Mohr. Bardzo dobrze zapisali się w kwestii policjantów, którzy pogubili się we innym mieszkaniu osobistym również wymagają szacować się z konsekwencjami swoich błędnych decyzji.

Pomimo świetnej fabuły, dobrej praktyce reżysera, spójnego scenariuszu, znakomitej kreacji postaci film jest wadę. Stanowi nią dźwięk, jaki został stworzony nie najlepiej, przez co niektórzy mogą korzystać przez ostatnie temat z pięknym odbiorem filmu.

Pitbull Patryk Vega Biały Bór

Wszystkie z kwestie nie są czarno białe, pokazują nam się z bogatych stron. Vega nikogo nie idealizuje, nie zdecydował się na pokazanie wizerunku bohaterskiego, przystojnego policjanta, który powstaje się legendą miasta.

Policjanci w popkulturze zbyt często przedstawiani są jako kobiety idealne, stojące na straży prawa, przeważnie są bez skazy, są pewne bycie, kochająca żonę i dzieci. Polski reżyser pokazał nam szarą rzeczywistość, problemy dobrych ludzi, którzy tworzą ciężką pracę, a po niej wymagają szacować się z naszymi demonami. Właśnie to spowodowało, że film spotkał się z racja pozytywnym odbiorem. Pomimo trudnej tematyki został zauważony przez publiczność, która była już dość oglądania idealnych, nienagannych policjantów w podkoloryzowanych filmach. Postacie, które wykreował Vega, robią się o wiele bardziej rzeczywiste i ludzkie.

Pitbull Patryk Vega Biały Bór

 

źródło artykułu PitBull

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.