Kobiety Mafii 2 Sławno gdzie obejrzeć lub kupić?

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Kobiety Mafii 2 Sławno gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za obecne w międzynarodowych kinach widzowie mogli go zauważyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego stworzył Olaf Olszewski wspólnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 zachodniopomorskie gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto te wspomnieć o aktorach odgrywających podstawowe role. Właśnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wraz z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 wiążą się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W innej grupie dostajemy wątki trzech różnych form, jakie w dobrym czasie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która stanowi szerokie plany, żeby zmienić nasze działanie na właściwsze. Podpisuje ona kontrakt na szybki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wymaga położyć się na całkowite życie. W tym jedynym czasie Anka (Katarzyna Warnke) idzie z więzienia i wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe życie, natomiast nie jest dla niej toż ciężkie, ponieważ przez całe jej mieszkanie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej chwili w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmianie Siekiera nadal pokrywa się w Maroko, gdzie prezentuje naszego przyszłego męża Amira, który składa się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 zachodniopomorskie gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest wątek Darii natomiast jej sklep z Kolumbijczykami. Z nieznanych uwag ta inwestycja nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do końca tona kolumbijskiej kokainy jest podać jej prowadzenie nad rynkiem, jednak historia zamyka się utratą towaru i dorosłymi problemami. Niania popada w znaczny wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, ale wtedy dopiero Daria jest znacznie zorganizowana do drugiej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej kariery bez męskich pleców a obecnie dostaje się na szczycie gangsterskiej drabiny. Toż w jej problemie pojawiają się modne i atrakcyjne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) również jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze spisują się w charakter całej historii, dodając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w ostatnim filmie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i stosowania ich z jedną, istotną rolą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wkomponował się w akcję filmu. Zresztą Patryk Vega słynie właśnie spośród tego, że posiada wyciągnąć z aktorów coś czego nie pokazali w ich dotychczasowej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 zachodniopomorskie gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która jest daj stworzona do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją cecha w handel wielką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczbie połowie filmu Vegi oraz w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co jest może sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą różne wątki filmu.

Sceny części nie rodzą się sztuczne. Od razu widać, że na film był przeznaczony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja rzuca się do Maroko czy Kolumbii, to dzisiaj tam rzuca się też plan filmowy. Dzięki temu film charakteryzuje się dobrze na ekranie. Widz widząc go jest wrażenie autentyczności i zadbania o najmniejsze szczegóły. Reżyser jest trwały oraz z dowolnym innym filmem stara się jakością wizualną podawać się do amerykańskich produkcji. A przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, oraz w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich lektury jest niczym wysoce pewny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem części z elementami komediowymi, gdzie jesteśmy kilkoro zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają z niego zwolennicy natomiast im toż gra, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do poziomu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, również nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 zachodniopomorskie gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.