Doradca inwestycyjny Kargowa

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Doradca inwestycyjny Kargowa

Doradca inwestycyjny

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest całkiem młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z zachowaniem dźwigni, na najłatwiejszych kryptowalutach. Przede wszystkim ma idealne rozwiązanie także dla kobiet dopiero realizujących swoją okazję na ostatnim rynku kiedy również dla aktywnych inwestorów. Z pewnością duży nacisk na to stanowią gorsze niż u konkurencji prowizje. Wartym uwagi jest ponad bardzo intuicyjny i ciężki w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Bytom Odrzański

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z dużym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Znaczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość domu jest skłonna absolutnie z wielkości lewara . Reasumując, przy dźwigni na poziomie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na podstawie nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w stosunku do dolara. Podsumowując stanowi toż handel kontraktami różnic cenowych CFD. Więc na Monfex zarabiamy także na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy również na ich spadku (pozycje krótkie-short).

gielda mon fex

Z pewnością, w stosunku do kontraktów terminowych wielkich z giełdy, platforma informuje o moc atrakcyjniejszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej kontrakty nie mają pewnych ram czasowych. Mogą więc zostać zlikwidowane w jakimkolwiek momencie.
Doradca inwestycyjny Bytom Odrzański

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X także możliwością handlu dużymi i szybkimi pracami na ponad 200 instrumentach. Do dyspozycji jest ponad dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut powiązanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex stanowi niezmiernie niskie. W charakteru rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na bok konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy wiedzę o otwarciu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w charakteru rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy wykonywać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przypadku pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do schowka lub czerpiemy z kodu QR. Następnie, na podany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w czasu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość szybkiego nabycia kryptowalut. Kojarzy się to jednak z pobraniem prowizji. Bezsprzecznie stanowi toż połączone z faktem, że zakup przy zachowaniu karty odbywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W skutku pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% z wszystkiej transakcji lub z każdych 10 USD, w zależności z tego, która z kwot jest ogromniejsza.

Doradca inwestycyjny Bytom Odrzański

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który zamierzają stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością jedną z najszerszych wartości Monfex są niskie ceny i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu oraz przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się też tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za wszelki dzień otwartego kontraktu. Wynosi on teraz zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za wszelki dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na poziomie 2000 USD, po odjęciu prowizji i kolejnych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z zachowaniem dźwigni . Udostępnia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Oznacza to, że zakład zawierany jest między giełdą i użytkownikami i przynosi się do spekulacji przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, które z zmiany pożyczane są z tamtej części. Wysokość danego zakładu jest jednak ściśle skorelowana z wielkością używanej dźwigni. I oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przysporzyć się do dużych zysków, należy zawsze mieć, iż handel przy zastosowaniu dźwigni postępuje w dwie strony. Więc może dać szybkie zyski, ale i także pełne straty. Stąd te pomocny jest cały rozsądek i dawanie dźwigni adekwatnej do gustu posiadanej już myśli i nauki.

Doradca inwestycyjny Bytom Odrzański

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest zupełnie bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest także system kiedy i technologia przetwarzana w Monfex. Depozyt każdego Użytkownika przechowywany istnieje w portfelu z utrzymaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym uwagi jest fakt, że jako Mężczyzna posiadasz dojazd do raportów i wyciągów z konta w jakimkolwiek momencie. W każdej chwili możesz także się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zabezpieczenia i warty naszych kont jesteś nadzieja dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę wielkim zagrożeniem dla odbiorcę potrafi istnieć jedynie sam użytkownik, i właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do gustu myśli i wiedz gracza. A przed przystąpieniem gry chwali się dokładne zaznajomienie się z placem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i o skorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym walorem jest także możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje te handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych oraz do bloga zawierającego nowe wieści z obszaru aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci oraz co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Bytom Odrzański

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs platformy jest stylowy i popularny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu komunikuje się główny panel. Po jego lewej stronie pomieszczone są to dane dotyczące salda oraz zysku, a jeszcze strat dla aktualnie wysokich pozycji. Też szczególnie drogim jest, że zostały tam i zamieszczone dane dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej dostępne są komunikaty na temat dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza jeszcze na bieżąco aktualne marże pobierane przez platformę.

W centralnej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu dostępne są opcje dotyczące zakupu kiedy i sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście z tego stylu przydatna jest i cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali i o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Dostępne są one w zakładce ”Zasoby” na karcie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z wszą pewnością Monfex jest znakomitą polecenia podstawą do handlu z zachowaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona dostępna, intuicyjna i otwarta także dla młodych kiedy i zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego prawa w każdej chwili. Wartym uwagi jest ponad niewątpliwie aspekt, że dla nabywców jest wygodna całodobowa infolinia. Z pewnością istotnym jest, że każdemu jest ponad przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną funkcję odgrywa też dobre rozwiązanie do odbiorcy. Bo dzięki swobodnemu dostępowi do tematów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje nadzieję na podniesienie poziomu naszych kompetencje w walce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Bytom Odrzański

Ogólnie w wszelkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem także piekielnie wydajną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję systemu na wykonywane operacje oraz wysoką ilość i dobry dojazd do tematów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej element każdy może bez problemu zlokalizować na forach a w mediach społecznościowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.