Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin również na targu kasowym, jak natomiast na targu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z poziomu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% a jak dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z coraz większą presją sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały polecane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin może zawierać przed sobą dalsze i silne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na momencie miesiąca została zasłonięta przez strefę oporu stosowaną na minimach z poziomu wakacji, co spowodowało korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo małym niedźwiedzim kanale. W efekcie najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od maja) i odchodzi od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu dopuszczając do wybicia okrągłego wsparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action widziane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które rozkładały się ostatniego lata. Niskie wolumeny, brak innych sposobów przychodzących do ekosystemu i silne rozwoje rynku akcji, złota i obligacji, wszystko to tworzy, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w spółce inwestycyjnej Arca.

Jak głównie w przypadku kryptowalut, analitycy są wielki problem z określeniem co stanowi głównym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu uważa na kryzys kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Świat Materiału będzie wspierał rozwój technologii blockchain to kolejne działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy finansowi w obecnej dziedzin świata wystosowali ostrzeżenia wzywające do zaprzestania energii na targu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.